Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gran Turismo Polonia to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie motoryzacyjne, skupiające na Torze Poznań najlepsze, najszybsze i najbardziej wyjątkowe samochody świata. Akumar Group jako lider branży, po raz kolejny miał okazję zaprezentować się wśród najlepszych w całym sektorze motoryzacyjnym.

Odbywający się na przełomie czerwca i lipca event, co roku przyciąga niezliczoną rzeszę fanów i pasjonatów motoryzacji. Ponad 200 najszybszych, najdroższych i najpiękniejszych samochodów świata - wśród nich Lamborghini, Ferrari, McLaren czy Porsche - przez trzy dni elektryzowało miłośników koni mechanicznych. Równolegle odbywały się Gran Turismo Expo - targi dla ludzi ceniących wysoką jakość, wygodę i niepowtarzalność. Załodze Akumar Group towarzyszyła stajnia Coel Drift z czołowym kierowcą polskiej sceny driftingowej Jakubem Krygierem.

Szukasz odpowiedniego akumulatora do swojego motocykla, sprawdź > jaki akumulator do

Fot. Przemysław Skalski Auto-world.pl

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !