Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowy sklep w Szczecinie już otwarty!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 23 listopada br. rozpoczął swoją działalność nasz nowy punkt w Szczecinie, gdzie prowadzona będzie sprzedaż zarówno detalicza, jak i hurtowa.

Wszystkich Klientów indywidualnych serdecznie zapraszamy na darmowy test akumulatora oraz przegląd instalacji elektrycznej (sprawdzenie ładowania i pobory prądu w aucie). Klientów hurtowych zachęcamy do skontaktowania się z pracownikiem Akumar celem wynegocjowania preferencyjnego rabatu.

reklama

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory do wszystkich urządzeń i pojazdów wielu renomowanych producentów. W asortymencie dostępne są akumulatory samochodowe (europejskie, azjatyckie i USA) i motocyklowe, AGM i EFB, 4x4, Optima, ciężarowe, akumulatory do ciągników i maszyn rolniczych, systemów Start&Stop, akumulatory głębokiego rozładowania (do łodzi czy camperów), Akumulatory żelowe (do kas fiskalnych, UPS czy zabawek), trakcyjne, prostowniki (6V, 6V/12V, 12V, 12V/24V), ładowarki mikroprocesorowe, kosmetyki i chemię samochodową K2 oraz akcesoria (connect'y, eyelet'y, przewody rozruchowe, klemy i wiele innych). Sprawdź jaki akumulator potrzebujesz do swojego pojazdu - jaki akumulator

Zapraszamy serdecznie! - Akumulatory Szczecin

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !