Nowy sklep w Szczecinie już otwarty!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 23 listopada br. rozpoczął swoją działalność nasz nowy punkt w Szczecinie, gdzie prowadzona będzie sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtowa.

Wszystkich Klientów indywidualnych serdecznie zapraszamy na darmowy test akumulatora oraz przegląd instalacji elektrycznej (sprawdzenie ładowania i pobory prądu w aucie). Klientów hurtowych zachęcamy do skontaktowania się z pracownikiem Akumar celem wynegocjowania preferencyjnego rabatu.

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory do wszystkich urządzeń i pojazdów wielu renomowanych producentów. W asortymencie dostępne są akumulatory samochodowe (europejskie, azjatyckie i USA) i motocyklowe, AGM i EFB, 4×4, Optima, ciężarowe, akumulatory do ciągników i maszyn rolniczych, systemów Start&Stop, akumulatory głębokiego rozładowania (do łodzi czy camperów), Akumulatory żelowe (do kas fiskalnych, UPS czy zabawek), trakcyjne, prostowniki (6V, 6V/12V, 12V, 12V/24V), ładowarki mikroprocesorowe, kosmetyki i chemię samochodową K2 oraz akcesoria (connect’y, eyelet’y, przewody rozruchowe, klemy i wiele innych).

Zapraszamy serdecznie! – Akumulatory Szczecin