Podsumowanie MotoKonin & Akumar Ending Summer 2K16

Dnia 10.IX.2016 roku w Koninie odbyła się impreza motoryzacyjna „MotoKonin & Akumar Ending Summer 2K16”. Był to pierwszy event organizowany przez grupę MotoKonin, który przy wsparciu Akumar stał się najważniejszą imprezą motoryzacyjną w regionie. Zlot odbył się w centrum Konina na terenie giełdy samochodowej. Otwarcie bram nastąpiło o godzinie 13:00, natomiast o godzinie 14:00 oficjalnie rozpoczęto imprezę.

Do Konina zjechało się wiele samochodów, poczynając od aut seryjnych, poprzez tuningowane, zabytkowe oraz auta terenowe. Nie mogło też zabraknąć fanów dwóch kółek, którzy dzięki zaprzyjaźnionej ekipie Naqrwiacze Konin licznie przyjechali na organizowane przez nas wydarzenie. Imprezę zaszczyciły swoją obecnością grupy „Old Timer Squad” oraz „DB Drag Racing”, którzy zaprezentowali jakie moce drzemią w ich car audio. Niektóre potwory osiągały po 14 000 W!
Do Konnina zawitały grupy motoryzacyjne z całej Polski m.in. z Łodzi, Poznania, Piły, Warszawy, Kalisza, Wrocławia, Gdańska, a nawet z Zakopanego.

 

 

Organizatorzy przewidzieli dla wszystkich wiele konkursów i atrakcji, które elektryzowały publiczność:

  • przeciągania auta za pomocą liny na czas
  • konkurs Car Audio
  • konkurs na najniższe auto zlotu
  • konkurs na zmianę koła na czas ( PIT STOP Coeldrift)
  • najładniejsza felga
  • Dostawcy prądu
  • najładniejsze Auto Tuningowane, Auto Klasyk, Motocykl,
  • Car Limbo (Najniższy Dach)
    oraz wiele innych….

Niewątpliwą atrakcją było odpalenie 100 flar dymnych w jednym momencie, które zabarwiły niebo w kolorze czerwonym, czyli dominującym kolorze Akumar Group. Po przeprowadzeniu wszystkich konkursów przyszedł czas na wręczenie nagród, pucharów (ciekawostka: puchary zostały wykonane ręcznie z części samochodowych), oraz medali. Zlot był doskonałą okazją do wymiany zdań oraz opinii na różne tematy motryzacyjne, a już za rok MotoKonin oraz Akumar znów połączą swoje siły przy organizacji kolejnej imprezy z cyklu ENDING SUMMER 🙂