Największe Targi Motoryzacyjne w Polsce!

W dniach od 6 do 9 kwietnia 2017r. – w ramach poznańskich spotkań z motoryzacją – odbędą się największe w Polsce Targi związane z tą tematyką – Poznań Motor Show! Dostawcy Prądu – Akumar Grupa, jako liderzy branży akumulatorowej i zagadnień prądowych, po raz kolejny wezmą udział w tej prestiżowej imprezie!

Targi Motor Show, które w 2010 roku wróciły do kalendarium motoryzacyjnych spotkań, dziś mogą poszczycić się niekwestionowanym przywództwem wśród imprez targowych na polskim rynku, oraz czwartym miejscem wśród największych wydarzeń branżowych w Europie. W każdej hali targowej na pasjonatów koni mechanicznych będzie czekać niezapomniana podróż przez świat najnowszych modeli pojazdów i akcesoriów. Salon samochodowy, dzięki obecności czołowych motoryzacyjnych marek zaprezentuje z jednej strony samochody osobowe, które wkrótce pojawią się na ulicach polskich miast, z drugiej unikatowe modele, niekiedy tylko koncepcyjnych pojazdów. Dedykowany miłośnikom jednośladów i quadów salon motocyklowy zagwarantuje pełne nowości ekspozycje okraszone spektakularnymi pokazami.

Kolejny raz targowe hale wypełnią się zwiedzającymi i będą przez cztery dni znów tętnić życiem. Po ubiegłorocznym sukcesie, jakim okazała się polska premiera akumulatorów Duracell, również w tym roku zaprezentujemy sporo nowości. Już dziś zapraszamy wszystkich Kontrahentów i Gości do odwiedzin naszego stoiska, które znajdziecie Państwo w hali 5A, stoisko nr 13.